Şengün Makina
Site İçi Arama

senoven

Site içerisinde arama sonucu 5 sonuç bulundu.

İÇERİK

Hakkımızda

Makine imalatındaki 40 yıllık tecrübemizle usta aşçıların beğenisini kazanan Şengün Makina ve Senoven ürünleriyle tanışın.

Her Şengün Makina ile Senoven ürünü, hamur hazırlama, pizza pişirme ve et pişirme gruplarında düzinelerce yenilikçi ürün geliştiren bir ekibin izini taşıyor.

Şirketimiz 1978 yılında makine elemanları imalatı olarak kurulmuştur. Mekanik üretimde makina elemanları markamızı ve ürünlerimizi kurma hedefine taşınmış ve 1998 yılında kendi firmamız bu hedefe ivme kazandırmıştır. 1998'den beri Türkiye'de ilkler, makina yapmak ve ardından pizza hamuru, pizza, ekmek vb. Açmadan önce kendimizi ispatlamıştır. pişirilebilir fırınlar gibi yüksek standartlarda ürünler üretilir. Fast-food sektöründe kalite, verimlilik ve yüksek teknolojiye hizmet etmek amacıyla amatör ruhu esas alan ürünler üretmek için firma bilincini asla kaybetmez ve gayret gösterir.

Bugün 4.000 m²'ye varan üretim tesisimizle Türkiye'nin en önemli ve ünlü markalarının müşteri portföyümüzü kazanmış olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Sizleri de aramızda görmeyi umuyoruz.


Detaylı Bilgi

WHERE TO BUY

Senoven Russia


Detaylı Bilgi

Senoven Turkey


Detaylı Bilgi

KATEGORİ

Senoven | Marka Grubu

Senoven | Konveyörlü Pizza Fırınları | Ticari Mutfak ve Restoran Ekipmanları


Detaylı Bilgi

Şengün Makina

Şengün Makina

HAMURUNDA
İNCELİK VAR!


Detaylı Bilgi

Paylaş
Paylaş
Sayfa Başı