Şengün Makina

HOSTECH TUSID 28 Mart / 01 Nisan 2012 CNRExpo Fuar Alanındayız.

20. Ağırlama Teknolojileri Fuarı HOSTECH by TUSİD 28 Mart - 1 Nisan 2012 tarihleri arasında İstanbul CNREXPO’da gerçekleşecek. Endüstriyel Mutfak, Çamaşırhane Servis ve İkram Ekipmanları Sanayicileri ve İşadamları Derneği–TUSİD’in destekleri ile düzenlenen fuarda ağırlama sektöründeki son yenilikler ve teknolojiler, ağırlama profesyonellerinin beğenisine sunulacak.
HOSTECH BY TUSİD ARTIK ÇİFT YILLARDA;
Katılımcı ve ziyaretçi hacmi ile Avrasya'daki en büyük ağırlama teknolojileri fuarı olan  HOSTECH by TUSİD gelişimini ve ticari etkinliğini daha ileriye taşıyabilmek gayesiyle artık  çift yıllarda organize edilecek.
HOSTECH İLE HEDEFLER YÜKSELİYOR
2012'de başarısını artırarak tekrarlaması beklenen HOSTECH by TUSİD'in, 55.000 m2 alanda 550 firmayı 45.000 profesyonel ziyaretçiyle buluşturması hedefleniyor. Yurtiçinden geniş ziyaretçi profilinin yanı sıra yurtdışı firma yetkililerinin de bir tedarik merkezi olarak gördüğü fuarı 2012 organizasyonunda Avrupa, Ortadoğu, Uzakdoğu, ABD, Kuzey Afrika, BDT ve Rusya Federasyonu'ndan çok sayıda satın alma heyeti ziyaret edecek.
ULUSLARARASI ZİYARETÇİ PROFİLİ
HOSTECH by TUSİD, 2009 yılında 350 katılımcı markayı 43.450 profesyonel ziyaretçiyle buluşturmuştu. Fuarın ziyaretçi ülkeleri arasında Avusturya, Almanya, Suriye, İngiltere, İran, Hollanda, Birleşik Arap Emirlikleri, Belçika, Suudi Arabistan, Rusya, Romanya, Yunanistan, Bulgaristan, Fransa, İtalya, İspanya, Ukrayna, Bağımsız Devletler Topluluğu ülkeleri, Hong Kong, Polonya, Portekiz, İsveç, Irak, İsviçre, Tayvan, ABD, Tunus ve Fas vardı.
2009 yılında başta EFCEM olmak üzere Suriye’den Societe Syrienne Des Hoteliers (SYRITEL), İsrail’den Israel Hotel Association (IHA), Romanya’dan Romanian Hotel Industry Federation (FIHR), Bulgaristan’dan Bulgarian Hotel and Restaurant Association (BHRA) ve Yunanistan’dan Greek Hotels Association ile işbirliği yapılarak alım heyetleri organizasyonları düzenlenmiştir.
GASTRANOMİ DÜNYASINI BULUŞTURAN İLGİ ÇEKİCİ ETKİNLİKLER
Türkiye’nin en prestijli otellerinin şef aşçılarının yarıştığı dört kategoriden oluşan "Türkiye Mutfakta Yarışıyor" ve sektöre yeni kazandırılan son teknoloji ürünlerinin yarıştığı sergi alanı 2009 yılında büyük ilgi uyandırdı.
2012'de de sektöre yenilik ve farklılık kazandıracak çok sayıda etkinlik Hostech by Tusid'de yer alacak.

HOSTECH TUSID 28 Mart / 01 Nisan 2012 CNRExpo Fuar Alanındayız. | Şengün Makina© Copyright 2004-2024 | Şengün Makina - All Rights.

İ.O.S.B. Ziya Gökalp Mh. Atatürk Bulvarı. 8. Cad. Pufa İş Merkezi No. 98. Bodrum Kat:2 Başakşehir / İSTANBUL / TÜRKİYE

Hızlı İletişim : +90 212 671 23 23 | E-mail : info@sengunmakina.com

Paylaş
Sayfa Başı