Şengün Makina

FIRINCILAR VE PASTACILAR IBEXpo FUARI 03-08 Mayıs 2011 CNR

İBEXpo 2010 Ekmek-Pasta Makineleri, Katkı Maddeleri,Dondurma, Kahve, Çikolata ve Fırın, Pastane, Kafeterya Ekipmanları-Ürünleri Fuarı Hannover-Messe Sodeks Fuarcılık A.Ş. tarafından Türkiye Fırıncılar Federasyonu’nun desteğiyle 25-28 Mart 2010 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenleniyor.

Unlu mamuller sektörünü ve bu sektöre malzeme üreten firmaların bölgesel ve uluslararası ticaretini arttırma hedefiyle düzenlenen İBEXpo 2010 Ekmek-Pasta Makinaları, Katkı Maddeleri, Dondurma, Kahve, Çikolata ve Fırın Pastane Kafeterya Ekipmanları-Ürünleri Fuarı, 25 Mart’ta Yeşilköy İstanbul Fuar Merkezi’nde açılıyor. 28 Mart’a kadar açık kalacak olan fuarda, sektördeki tüm yenilikler profesyonel ziyaretçilere tanıtılacak.

Fuarı düzenleyen Hannover Messe-Sodeks Fuarcılık A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Murat Demirtaş, fuar süresince yurtiçi ziyaretçilerin yanı sıra, yurtdışından da ziyaretçi gelmesi, verimli iş ilişkileri kurulması konusunda yoğun tanıtım çalışmaları yürüttüklerini açıkladı.

Türkiye Fırıncılar Federasyonu, Türkiye’nin 52 ilinde yer alan bağlı odaları ve bu odalara bağlı yaklaşık 20.000 işyeriyle IBEXpo 2010 fuarında yerini alacak.

İBEXpo Fuarı süresince Dış Ticaret Müsteşarlığı, Orta Anadolu İhracatçı Birlikleri, Türkiye’nin Ticari Ataşelikleri ve Ticari Müşavirlikleri ile birlikte yapılan ortak çalışma sonucunda yabancı alım heyetlerinin gelmesi sağlanacak. Alım heyeti organizasyonu ile Demirtaş, yurtdışında bulunan mevcut ve potansiyel alıcıların IBEXpo 2010 fuarına davet edildiğini, KOSGEB tarafından da desteklenen fuarın KOBİ’ler için ekonomik durgunluktan çıkma noktasında yeni fırsatlar yaratacağını açıkladı.
 

FIRINCILAR VE PASTACILAR IBEXpo FUARI 03-08 Mayıs 2011 CNR | Şengün Makina© Copyright 2004-2024 | Şengün Makina - All Rights.

İ.O.S.B. Ziya Gökalp Mh. Atatürk Bulvarı. 8. Cad. Pufa İş Merkezi No. 98. Bodrum Kat:2 Başakşehir / İSTANBUL / TÜRKİYE

Hızlı İletişim : +90 212 671 23 23 | E-mail : info@sengunmakina.com

Paylaş
Sayfa Başı